ANIMACJE ZABAW

WODZIREJ DLA DZIECI

Wodzirej dla dzieci to  zarazem konferansjer, jak i animator. Ma wesołe usposobieniu, łatwo nawiązuje  kontakt, a przede wszystkim ma znakomite podejście do dzieci.

Zapewni dzieciom wspaniałą i niezapomnianą zabawę, oferując:

 

- zabawy na każda okazję

- tańce integracyjne

- konkursy i quizy (plastyczne, muzyczne, sportowe,

- inne w zależności od wymagań organizatorów)

- konkurencje sportowe

- zabawy z chustą animacyjną

- zabawy przy muzyce: improwizacje ruchowe,

- relaksacyjne, energetyczne

- animacje taneczne do najnowszych hitów

ZABAWA Z ANIMATORAMI

Wspaniała zabawa, z mnóstwem rekwizytów, podczas, której łączymy ze sobą różne aktywności. Dzieci wykonują zadania ruchowe, tańczą, rozwiązują zagadki, quizy, słuchają, poznają, tworzą, rysują, a także uczestniczą konkurencjach sportowych. Nasze propozycje dostosujemy do Państwa potrzeb, wieku oraz ilości dzieci.

OLIMPIADA SPORTOWA

Na placu ustawione są stanowiska. Na poszczególnym stanowisku czekają na dzieci różnorodne, dostosowane do wieku konkurencje sportowe.

MALOWANIE WŁOSÓW

Malowanie włosów to atrakcja, która cieszy się popularnością wśród dzieci na każdej imprezie. I to zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców.

 

MALOWANIE TWARZY I TATUAŻY

Bodypainting to jedna z ulubionych dziecięcych atrakcji na festynach i piknikach rodzinnych. Chętne osoby przychodzące do animatorów mogą wymalować sobie na twarzy i rękach nawet najbardziej wyszukane wzory. Dzieci najczęściej pragną zmienić się w księżniczkę, kotka, pirata, myszkę czy pająka. Farbki używane przez Studio Fama są w pełni zdrowe dla skóry i da się je łatwo zmyć wodą.

 

BALONOWE ZOO

To po prostu kolorowe zwierzątka wyczarowane przez animatorów Studia Fama z baloników w kształcie rurek. Najmłodsi są oczarowani, kiedy na ich oczach, przy pomocy zaledwie kilku węzełków, powstają wesołe balonikowe zwierzątka, które dzieci mogą zabrać ze sobą do domu i w zaciszu swoich pokoików bawić się nimi w małe ZOO, sawannę lub pustynię.

 

KĄCIK MAŁEGO ARTYSTY

Fantastyczne kolorowanki, wyklejanki, lepienie z plasteliny, malowanie farbami, robienie bransoletek, naszyjników z koralików, wykonanie masek, obrazków i ozdabianie pod okiem animatora.

POKAZ GIGANTYCZNYCH BANIEK MYDLANYCH

Nasi animatorzy mogą przeprowadzić na waszej imprezie, piękny pokaz baniek mydlanych. Wytworzą ogromne bańki, które wprowadzają magiczny klimat podczas imprezy. Dodatkowo posiadamy maszyny, które produkują bez przerwy tysiące małych baniek.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz

przedstawimy szczegółową ofertę !

120 B Latoszyn, 39-200 Dębica

+48 513 996 310

biuro@studiofama.pl

© 2015 Studio Fama. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz