IMPREZY DLA DZIECI

ORGANIZACJA

CZASU DZIECIOM

PODCZAS PRZYJĘĆ

IMPREZY

W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

Chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe, jednak brakuje Ci pomysłów na uatrakcyjnienie tego szczególnego dnia? Zbliża się dzień Twojego ślubu, a Ty zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić czas dzieciom podczas wesela? Zaproś animatorów Studia Fama, zorganizujemy im świetną zabawę.  Animatorki i animatorzy Studia Fama poprowadzą w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem efektów specjalnych i nie tylko, odlotową i niezapomnianą zabawę. Prowadzimy animacje dla dzieci podczas wesel, poprawin, urodzin, chrzcin, komunii oraz innych imprez.

 

Niesamowitą dawkę energii, zabawy oraz śmiechu gwarantujemy podczas imprez organizowanych w szkołach i przedszkolach.

 

Nasza specjalnością są:

Bale/Pikniku Jesienne

Andrzejki/Halloween

Mikołajki/Bale z Mikołajem

Bale Karnawałowe

Dzień Babci, Dzień Dziadka

Bale Wiosenne

Pikniki/Bale ekologiczne

Pikniki rodzinne

 

W pełnym zaangażowaniu przygotujemy scenariusz imprezy, dostosowując go do wieku, liczby uczestników oraz charakteru uroczystości.

 

DZIEŃ DZIECKA

PIKNIKI FIRMOWE

Naszym niezawodnym przepisem na Dzień Dziecka jest ogromna porcja radości, uśmiechu i fantastycznej zabawy. Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań klienta, łącząc odlotową zabawę z edukacją i integracją uczestników, sprawiając tym samym, że na twarzach uczestników organizowanych przez nas imprez pojawiają się uśmiechy od ucha do ucha.

W Studio Fama oprócz nowoczesnego programu rozrywkowego,  animacji zabaw, efektów specjalnych czekają  na dzieci fantastyczne dmuchańce renomowanej firmy Happy Hop.

 

 

Organizują Państwo piknik firmowy dla swoich pracowników? My zadbamy o rozrywkę dla najmłodszych. Przygotujemy część przeznaczoną dla dzieci: nowoczesny program rozrywkowy, rodzinną olimpiadę sportową, gry i zabawy w Państwa Firmie lub w dowolnie wskazanym miejscu. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z nasza ofertą.

MIKOŁAJKI

BALE KARNAWAŁOWE

Jeżeli o oprawę mikołajkowej wizyty zadbają animatorzy Studia Fama sroga zima zamieni się w najcieplejszy i najbardziej magiczny czas w roku. Moc wrażeń zapewnią programy mikołajkowe dla dzieci przygotowane specjalnie na tą okazję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i mnóstwo atrakcji podczas prowadzonego przez animatorów Studia Fama balu karnawałowego.

Doskonały na tę okazje nowoczesny program karnawałowy, pluszowe maskotki, mnóstwo konkursów, tańców, fenomenalne efekty specjalne, i jeszcze więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

IMPREZY NA RÓŻNE OKAZJE

EVENTY PROMOCYJNE

Nowoczesna zabawa połączona z mnóstwem atrakcji według autorskiego scenariusza, dosłownie na każdy temat i okazję np. Andrzejki, Helloween, Zajączek Wielkanocny, Piknik ekologiczny, Bale Wiosenne itp.

Nowoczesne, energiczne eventy, jako doskonała forma promocji. Podczas eventów w galeriach handlowych, marketach, sklepach nie można zapomnieć o najmłodszych. Proponujemy szeroki wybór atrakcji dla dzieci, które zauroczą najmłodszych i ich rodziców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie pisząc autorski scenariusz.

IMPREZY PLENEROWE

Plenerową ofertę Studia Fama najkrócej można zdefiniować jako moc atrakcji, które zapewnimy podczas Dni Miasta, Dni Gminy, Dożynek, Festynów, Pikników. W nowoczesnych programach rozrywkowych, pełnych dynamicznej muzyki, mnóstwa rekwizytów, bajkowych przebrań, pluszowych maskotek, zabaw, emocjonujących konkursów, efektów specjalnych każdy znajdzie coś dla siebie.

A do tak bogatego zestawu pozytywnych wrażeń dodamy rodzinną olimpiadę sportową, animację zabaw czy dmuchańce firmy Happy Hop i otrzymamy stuprocentową gwarancję fantastycznej zabawy.

 

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz

przedstawimy szczegółową ofertę !

120 B Latoszyn, 39-200 Dębica

+48 513 996 310

biuro@studiofama.pl

© 2015 Studio Fama. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz